Stwórzmy coś razem!

Alicja Zmysłowska

PROFESJONALNA & ARTYSTYCZNA FOTOGRAFIA PSÓW

Zapisz się na sezonową, wiosenną sesje zdjęciową swojego psa!

Dzieło sztuki z Twoim psem w roli głównej.

 Na zdjęciach uwieczniam psich modeli każdego rozmiaru, rasy, w każdym wieku. Nie mam żadnych ograniczeń ani wymagań rasowych ani wizualnych. Do każdego psa podchodzę indywidualnie oraz dopasowuję sesję do jego potrzeb i oczekiwań właściciela. Mam doświadczenie w pracy z psami o każdym, również zerowym, poziomie wyszkolenia. Pracowałam z psami na najwyższym światowym poziomie wyszkolenia oraz z kundelkami, które czasem nie potrafiły nawet siadać na komendę. Fotografowałam nawet psy przebywające w schronisku, którym pomagałam znaleźć nowy dom. To przekłada się na moją umiejętność uchwycenia na zdjęciach każdego psa, nie tylko tego, który reaguje na przeróżne polecenia i jest świetnie zmotywowany do pracy. Potrafię stworzyć piękną kompozycję, ale również uchwycić naturalne zachowania i charakter. Najważniejsze dla mnie jest, aby sesja była przyjemna i bezstresowa dla psa i właściciela. Wszystkie kadry uzyskiwane są w sposób pozytywny, bez przymusu, niemniej dzięki ogromnemu doświadczenie, każda sesja staje się wspaniałym wspomnieniem i pamiątką.

 

Dla kogo jest artystyczna fotografia psów?

Dla każdego właściciela, który chciałby mieć niepowtarzalną i magiczną sesję zdjęciową swojego czworonożnego przyjaciela.  Jest to doskonały wybór, jeśli chcesz mieć wspaniałe wspomnienia ze swoim psiakiem utrwalone na profesjonalnych, najwyższej jakości zdjęciach o artystycznych, unikatowych walorach. Jeżeli chcesz posiadać dzieło sztuki z Twoim psem w roli głównej to jesteś w dobrym miejscu!

 

Pakiety sezonowych, wiosennych sesji zdjęciowych:

 ☉ Sezonowe sesje to sesje limitowane, uzależnione od pory roku lub miejsca.

Podczas wiosennych sesji w pełni wykorzystuję możliwości, które oferuje nam ta pora roku. Jak wiemy, w Polsce wiosna jest szczególnie piękna. W sesjach sezonowych wykonuję portrety, zdjęcia w ruchu oraz zdjęcia z właścicielem, wykorzystując w pełni potencjał miejsca.

Liczba zdjęć to liczba najlepszych, starannie wyselekcjonowanych, różnorodnych i profesjonalnie obrobionych ujęć spośród setek zdjęć, które wykonuje podczas sesji.

☉ Istnieje możliwość dokupienia większej liczby zdjęć po sesji ze specjalnej galerii.
 
☉ Rezerwacja, konsultacja i przygotowanie sesji to bezzwrotny koszt 350 zł. W każdej cenie pakietu jest on już uwzględniony. W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych uniemożliwiających przeprowadzenie sesji – opłata rezerwacyjna nie przepada, a przechodzi na kolejny dogodny termin.

Co po sesji mówią klienci?

Odkąd mam psy zawsze miałam marzenie żeby zrobić im sesje zdjęciowa z Alicją Zmysłowską. Od zawsze jej zdjęcia nie tylko mi się podobały ze względu na słodkie psy w pięknych kwiatach, są intrygujące, z fantazją, i oczywiście perfekcyjne. W końcu moje ciche marzenie się spełniło! Spotkałyśmy się z Alicją! Nawet nie wiem jak zacząć opisywać Alicję. Ta Pani fotograf zrobi wszystko aby uzyskać idealne zdjęcie bez względu na pogodę, temperaturę, warunki, cokolwiek by się nie działo dawała z siebie 200% aby uchwycić ten jeden moment. Pracowałyśmy od wczesnego rana aż do samej nocy. Alicja zawsze musiała być zadowolona z każdego zdjęcia. Żadnych nudnych ujęć! Jej niebywała wyobraźnia zaowocowała nam słodkimi zdjęciami jakich jeszcze nikt nie widział! Bałam się że po tak długim dniu psiaki nie będą miały chęci do współpracy i nie będą się przy tym dobrze bawić, ale na całe szczęście nie mogłam się bardziej mylić. Alicja upewniła się że atmosfera zawsze była lekka, przyjemna, wesoła przez cały dzień że moje psy w sumie by zrobiły dla niej wszystko dla idealnego zdjęcia. Pracowałyśmy razem żeby ustawić psiaki do zdjęć zawsze używając pozytywnych metod. Alicja bawiła się z nimi, dawał smakołyki i była nade cierpliwa. Było na prawdę miło! Po zobaczeniu zdjęć na ekranie komputera na prawdę miały ochotę polecieć mi łzy. Zdjęcia były po prostu perfekcyjne. Dużo z Alicją rozmawiałyśmy przed sesją co ona by chciała, co ja bym chciała, i obie dostałyśmy dużo więcej niż nasze wymarzone zdjęcie! Jedyną rzeczą na jaką musze się poskarżyć to jest to że Alicja mnie od siebie uzależniła i chce więcej tych zdjęć i sesji! Jestem naprawdę wdzięczna za jej poświęcenie, wspaniałe zdjęcia i świetnie spędzony czas. Poleciłabym Alicję KAŻDEMU kto chciałby mieć najpiękniejsze zdjęcia i świetnie spędzony czas!

Martyna z Mushu, Muzą i Luckym

Co jest w cenie sesji?

  • Indywidualne podejście do każdego psiego modela. 

  • Portrety, zdjęcia w ruchu oraz zdjęcia wspólne z właścicielem.

  • Najwyższej jakości zdjęcia tworzone profesjonalnym sprzętem, z doświadczeniem i umiejętnościami umożliwiającymi wykorzystanie ich pełnego potencjału, wykończone artystyczną, autorską obróbką zdjęć będącą częścią unikatowego stylu rozpoznawalnego i docenianego na całym świecie.

  • Dopasowanie i zaplanowanie sesji do Twoich potrzeb – jeżeli marzy Ci się konkretny klimat i stylistyka, zrobię wszystko, aby ją na zdjęciach uzyskać.
  • Instrukcje jak przygotować do sesji Ciebie oraz Twojego psa.

  • Brak ryzyka! Jeżeli prognozowane są deszcze lub burze… spokojnie, wybierzemy nową datę! 🙂 Opłata rezerwacyjna nie przepada!

 

Ile trwa sesja?

Sesja zwykle zajmuje od godziny do dwóch. Zależy to od wybranego pakietu zdjęć. Sesja Adventure trwa dłużej. Sesje Mini, dostępne tylko w konkretnych terminach, mogą trwać do pół godziny. 

 

 

Forma otrzymywanych zdjęć:

Zdjęcia przekazywane są w formacie cyfrowym, przesłane do pobrania na wirtualnym dysku. Zdjęcia są w dwóch formatach – małym, idealnie dopasowanym do użytku w social media, z moim znakiem wodnym, oraz dużym rozmiarze idealnym do wydruków. Istnieje możliwość zakupienia dodatkowych produktów z efektami sesji. 

 

Gdzie wykonuje sesje?

Sesje wykonuje w ustalonych z góry lokalizacjach. 

Sesje z dojazdem

Mogę także specjalnie dojechać do Twojego miasta na sesje w Twoim ukochanym miejscu, w ustalonym terminie.

Wtedy indywidualnie naliczam opłatę za dojazd, zależną od lokalizacji. Sesja może odbyć się także w Twoim domu i ogrodzie.

Opcja dostępna jedynie z pakietem zdjęć Classic lub większym.

 

 

Dodatkowe usługi

Obróbka Express

+ 50% kwoty sesji 

Gotowe zdjęcia do 7 dni trafiają do Ciebie. Przeważnie okres oczekiwania na wykończone zdjęcia to około 3 tygodni, jednak może się on wydłużyć, więc jeżeli zależy Ci na czasie ta usługa jest dla Ciebie.

 

Dodatkowa lokalizacja

Zależy Ci na jeszcze większej różnorodności zdjęć i chciałbyś, aby Twoja sesja była wykonana w naturze i w mieście? A może w dwóch innych plenerach – w lesie i na plaży parę kilometrów dalej? Żaden problem! 

Kolejna lokalizacja to dopłata + 350 zł

Każda dodatkowa lokalizacja wydłuża czas sesji.

Dostępne miejsca i terminy sesji:

Licencje na rozszerzony/komercyjny użytek zdjęć

Zakładasz firmę i chciałbyś użyć wykonanych przeze mnie zdjęć do reklamy swojego biznesu? Chciałbyś przekazać zdjęcie na okładkę magazynu czy do swojego eksperckiego artykułu? Napisz do mnie!

Indywidualnie wyceniam licencje na rozszerzony użytek zdjęć wykonanych podczas sesji prywatnych. Możliwe są także sesje dla Twojego biznesu, produktu czy marki, jednak wtedy cena sesji jest inna, licencja od samego początku będzie zawierała rozszerzenie na ustalone przed sesją użycie.

Program lojalnościowy

10% zniżki na kolejną sesje!

☉ Kolejna sesja? Świetnie, bardzo się cieszę i dziękuję za zaufanie!

Dla stałych klientów przewiduję zniżkę 10% na następną sesję. Zniżka jest ważna rok.

 

 

Katowice

 

9 kwietnia

brak terminów

 

10 kwietnia

brak terminów

 

11 kwietnia

brak terminów

 

12 kwietnia

brak terminów

 

13 kwietnia

brak terminów

 

14 kwietnia

brak terminów

 

 

 

 

 

Warszawa

5 maja

brak terminów

 

6 maja

16:30

Kraków

10 maja

8:00

18:30

 

11 maja

8:00

16:30

18:30

Poznań

13 maja

8:00

16:30

18:30

 

15 maja

8:00

16:30

18:30

Wrocław

24 maja

8:00

17:00

19:00

25 maja 

8:00

17:00

19:00

26 maja 

8:00

17:00

19:00

27 maja 

8:00

O zapisach decyduje kolejność zgłoszeń. Po zarezerwowaniu terminu należy w ciągu 24h potwierdzić rezerwację poprzez wpłatę zadatku. Lista dostępnych terminów aktualizowana jest co 24h. W przypadku wyboru zarezerwowanego terminu wysyłam propozycje innego terminu sesji.

Formularz KONTAKTOWY

Wymagana zgoda:

3 + 14 =