Sesja

Dla klienta indywidualnego

Na sesje zapraszam psich modeli każdego rozmiaru, rasy, w każdym wieku. Nie ma żadnych ograniczeń ani wymagań. Do każdego psa podchodzę indywidualnie oraz dopasowywuję sesję do potrzeb jego oraz właścicieli. Najważniejsze dla mnie jest aby sesja była miła i przyjemna, żeby było to miłe wspomnienie dla każdego, kto bierze w niej udział. Wszelkie ujęcia uzyskiwane są w sposób pozytywny, bez przymusu oraz nerwów. Sesja trwa przeważnie około dwóch godzin, zależnie od warunków i możliwości.  Sesja wykonywana jest w plenerze, który wybieram po konsultacji z klientem. Cena sesji zależy wyłącznie od ilości zdjęć, nie zależy od ilości zwierząt na sesji.

 

Każda pora roku oferuje inne możliwości i należy to wziąć pod uwagę planując i umawiając się na sesje. Jeżeli interesuje Cię konkretna estetyka zdjęć – np. sesja w lawendzie należy umówić się z dużym wyprzedzeniem.

Dla kogo jest ta sesja:


Dla każdego właściciela, który chciałby mieć niepowtarzalną sesję zdjęciową swojego czworonożnego przyjaciela – nie ma żadnych ograniczeń ani wymagań co do psiego wyglądu, rozmiaru czy umiejętności. Jest to doskonałe rozwiązanie jeżeli chcesz mieć pamiątkę oraz wspomnienia ze swoim psiakiem utrwalone na profesjonalnych, najwyższej jakości zdjęciach. Jeżeli Twoim marzeniem jest sesja ukazująca specjalne umiejętności Twojego psa – wykonujecie razem jakiś sport, aktywność – to również jest możliwe!

 

Co jest w cenie sesji?

  • zaplanowanie sesji oraz instrukcje jak przygotować do sesji siebie oraz psa
  • dopasowanie sesji do sugestii klienta – jeżeli marzy Ci się konkretna stylistyka, zrobię wszystko aby ją na zdjęciach uzyskać
  • możliwość dokupienia większej ilości zdjęć do 3 miesięcy od wykonania sesji
  • licencja na prywatny użytek zdjęć
  • profesjonalne i najwyższej jakości, różnorodne zdjęcia z sesji w dwóch rozmiarach – małym ze znakiem wodnym do wykorzystywania w sieci oraz duży do druku we własnym zakresie
  • portrety, zdjęcia w ruchu oraz zdjęcia wspólne z właścicielem/rodziną

Skontaktuj się ze mną, jeżeli jesteś zainteresowany sesją zdjęciową swojego pupila.

Opinie:

Odkąd mam psy zawsze miałam marzenie żeby zrobić im sesje zdjęciowa z Alicją Zmysłowską. Od zawsze jej zdjęcia nie tylko mi się podobały ze względu na słodkie psy w pięknych kwiatach, są intrygujące, z fantazją, i oczywiście perfekcyjne. W końcu moje ciche marzenie sie spełniło! Spotkałyśmy się z Alicją! Nawet nie wiem jak zacząć opisywac Alicję. Ta Pani fotograf zrobi wszystko aby uzyskać idealne zdjęcie bez względu na pogodę, temperaturę, warunki, cokolwiek by się nie działo dawała z siebie 200% aby uchwycić ten jeden moment. Pracowałyśmy od wczesnego rana az do samej nocy. Alicja zawsze musiała być zadowolona z kazdego zdjęcia. Żadnych nudnych ujęć!

Jej niebywała wyobraźnia zaowocowała nam słodkimi zdjeciami jakich jeszcze nikt nie widział!

Bałam się że po tak długim dniu psiaki nie będą miały chęci do współpracy i nie będa sie przy tym dobrze bawic, ale na całe szczęśnie nie mogłam się bardziej mylic. Alicja upewniła się że atmosfera zawsze była lekka, przyjemna, wesoła przez cały dzień że moje psy w sumie by zrobiły dla niej wszystko dla idealnego zdjęcia.

Pracowałyśmy razem żeby ustawić psiaki do zdjęć zawsze uzywająć pozytywnych metod. Alicja bawiła się z nimi, dawał smakołyki i była nade cierpliwa. Było na prawdę miło!

Po zobaczeniu zdjęć na ekranie komputera na prawdę miały ochoe poleciec mi łzy. Zdjęcia były po prostu perfekcyjne. Dużo z Alicją rozmawiałyśmy przed sesją co ona by chciała, co ja bym chciała, i obie dostałyśmy duzo więcej niż nasze wymarzone zdjęcie! Jedyną rzeczą na jaką musze się poskarżyć to jest to że Alicja mnie od siebie uzalezniła i chce więcej tych zdjęć i sesji!  

Jestem na prawde wdzięczna za jej poświęcenie, wspaniałe zdjęcia i świetnie spędzony czas. Poleciłabym Alicję KAŻDEMU kto chciałby mieć najpiękniejsze zdjęcia i świetnie spędzony czas!

Martyna o sesji zdjęciowej swoich dwóch psów – Luckiego&Muzy

Newsletter

Zapisz się do mojego newslettera by otrzymywać informacje na temat nadchodzących warsztatów i promocji.

Proszę czekać

Dziękuję za subskrybcję!

Masz pytania? Chcesz nawiązać współpracę bądź umówić na sesję czy warsztaty?

Skontaktuj się ze mną! 

Alicja Zmysłowska 

Profesjonalna & Artystyczna Fotografia Psów

info@alicjazmyslowska.pl